Fal Vakti

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Version 3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Efe Comert
Gerçek falcıların hayatınızı yorumlamasını isterseniz Fal Vakti mobil uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

Bu zamana kadar hiç bir falcının bilmediği özel bilgiler ile kendinizi bilgilendirmek için Fal Vakti mobil uygulamasını iOS  akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirin. Uygulama gerçek falcılar üzerine kurulu bir sistemden ibarettir. Göndermiş olduğunuz bilgiler ışığında hayatınıza dair özel bilgiler anında cep telefonunuza gelecek. 

İster kendi falınıza baktırın ister arkadaşlarınızın falına. Fakat girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olarak hareket edin. Türk Kahvenizi için, fotoğraflarını çekin, bilgilerinizi girin ve uygulamadan gelecek olan doğru yorumları bekleyin. Kahve fincanınız uzman falcılar eşliğinde yorumlanarak size bildirilecektir. Kahve Falı?nız yorumlandıktan sonra sorular sorabilir ve falcılardan sorularınıza yanıtlar alabilirsiniz.

Uygulama içerisinde birden fazla falcı yer alıyor. Bunlar, Falcı asuman, falcı tan, Falcı femperi, Falcı Melek ay ve sesli fal seçeneklerinden birini seçin ve falınızı yorumlamasını bekleyin. Diğer fal uygulamalarının aksine oldukça başarılı bir sistem üzerine kurulmuş olması kullanıcıları memnun edecek bir özelliktir. 

Göndermiş olduğunuz falların yazılı değilde sesli bir şekilde yorumlanmasını isterseniz sesli fal seçeneğinizi değerlendirin. Fal zevkinizi her zamankinden daha renkli bir hale getirmek için sizde Fal Vakti mobil uygulaması ile eğlencenin tadını çıkartın. 

Fal Vakti indir
DİĞER SÜRÜMLER